, | tagi: święta, Korbielów

 

Korbielów Kompleks Wypoczynkowy Pilsko

 

795  zł/ 1 os

 

 

 

 

świadczenia

 

CENA OBEJMUJE: - transport autokarem lub busem - zakwaterowanie ( 4 noclegi - pokoje 2 osobowe z łazienkami i TV) - wyżywienie: 3 posiłki dziennie (śniadania w formie bufetu, obiady i kolacje serwowane do stolika) - Uroczysta Kolacja Wigilijna z orkiestrą i kolędami - dowóz na Pasterkę - opłata klimatyczna - ubezpieczenie NNW 5000,00 PLN ERV Europejskie - podatek VAT CENA NIE OBEJMUJE: Świadczeń nie wymienionych w ofercie.

 

OPIS

 

OŚRODEK KONFERENCYJNO - WYPOCZYNKOWY -PILSKO”
Posiada pokoje 2 osobowe z łazienkami, TV i balkonem, wyposażone w ręczniki, bezprzewodowy internet na terenie ośrodka, czajnik w holu. W pokojach są ręczniki.
Do kościoła odległość ok. 800 m.

 

MIASTO

 

KORBIELÓW - to atrakcyjna miejscowość dla tych, którzy w otoczeniu gór szukają spokoju i ukojenia. Piękne panoramy na bogato zalesione góry cieszą oko każdego amatora górskich klimatów, a bliskość przyrody zachęca do pobytu o każdej porze roku. W tym cichym otoczeniu można zaczerpnąć świeżego górskiego powietrza i pozwolić sobie na chwile relaksu.

 

UWAGI

 

Pobyt rozpoczyna się obiadem w dniu przyjazdu, a kończy śniadaniem w dniu wyjazdu. Istnieje możliwość dojazdu własnego (koszt minus 30 PLN). BRAK POKOI 1 OSOBOWYCH Z DOPŁATĄ.
Wyjazd z danej miejscowości zostanie zorganizowany przy minimum 6 osobach.

 

DO DYSPOZYCJI GOŚCI

 

- restauracja - z przestronnym wnętrzem, stylowo urządzona z pięknymi widokami na otaczające góry, rozpościerającymi się za oknami, tworzą niepowtarzalny klimat tego miejsca
- Cafe&Drink BarK - czynna od 12:00 do 24:00. Serwowane są: napoje zimne, gorące, tradycyjne dania Kuchni Polskiej, oraz lody. Dostępne są również papierosy, oraz szeroka gama napojów alkoholowych.

 

PONADTO

holl kominkowy, bilard, tenis stołowy, stół z piłkarzykami, maszyny do gier zręcznościowych, świetlica, wiata z grillem.

 

ZŁÓŻ WSTĘPNE ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON

 

Zapraszamy do naszego salonu sprzedaży.
Bezpłatny Parking dla klientów pod biurem.

Osiedle Nowiny
ul. Dabrówki 11 F
44-210 Rybnik
biuro@pewne-wakacje.eu
tel. 32 323 14 33
tel. 517 237448