, | tagi: Grecja, sylwester, wycieczki objazdowe

Sylwester w Grecji

28.12-02.01.2018

cena: 1160 zł/ 1 os.

HB,Wieczór Grecki, Zabawę Sylwestrową

 Opis oferty

G R E C J A 

28.12 – Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy, przejazd przez Słowację (możliwość posiłku ok. 5 EUR) i Węgry na nocleg tranzytowy w Serbii.

29.12Śniadanie, przyjazd do Grecji, zwiedzanie SALONIK, drugiej, co do wielkości metropolii Grecji. Przejazd przez miasto z widokiem na najważniejsze zabytki: Kościół Św. Demetriosa, Biała Wieża, Rotunda, Łuk Triumfalny Galeriusza, spacer po mieście, wizyta na bazarze. Przyjazd na Riwierę Olimpijską do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, wieczorek integracyjny przy muzyce (3 EUR).

30.12 Śniadanie, przejazd do WĄWOZU TEMBI poświęconemu Apollinowi - zwiedzanie Sanktuarium Św. Paraskewi oraz słynącego z uzdrowień źródełka w grocie. Przejazd do Kalabaki, zwiedzanie METEORÓW - fantastycznych, bizantyjskich klasztorów zbudowanych przez mnichów na niedostępnych skałach, wizyta w wytwórni ikon i pamiątek. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg. Wyjście na Wieczór Grecki, z muzyką na żywo i nauka tańców greckich.

31.12 Śniadanie, wyjazd na OLIMP, czyli wizyta w schronisku Stawros na wysokości 950 m nad poziomem morza, przejazd do Palios Pantaleimonas, malowniczej wioski, skansenu, na stokach Olimpu, powrót do hotelu. Przygotowanie do sylwestra, obiadokolacja i wyjście do położonego nad morzem klubu na ZABAWĘ SYLWESTROWĄ: zabawa przy muzyce dyskotekowej, wino w nieograniczonej ilości do godz. 2, później dodatkowo płatne, przekąski, o północy lampka szampana i ciepły posiłek.

01.01 Późne śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i podróż powrotna do Polski, po drodze postój na zakupy w strefie wolnocłowej miedzy Grecją a Macedonią, przejazd przez kraje tranzytowe.

02.01 Na Słowacji możliwość posiłku w cenie ok. 5 EUR. Przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych.


W/w program jest ramowy i może ulec zmianie kolejność zwiedzania w zależności od warunków atmosferycznych i godzin otwarcia zwiedzanych obiektów oraz lokalnych zarządzeń..

Uwagi

 

NIE POTRZEBNY PASZPORT  WYSTARCZY  DOWÓD  OSOBISTY !!

1. Pilot nie oprowadza po muzeach i wnętrzach zwiedzanych obiektów.

 

Cena w PLN zawiera

 

przejazd autokarem, 1 nocleg tranzytowy ze śniadaniem w Serbii, 3 noclegi, 3 śniadania i 3 obiadokolacje w Grecji – Leptokaria Hotel Filoxenia Beach *** , Wieczór Grecki, Zabawę Sylwestrową, obsługę pilota-przewodnika, ubezpieczenia KL + NNW + choroby przewlekłe + bagaż, turystyczny fundusz gwarancyjny.

 

Cena nie zawiera

 

1. Obowiązkowo płatna opłata serwisowa 5 EUR

2. Wstępy na Meteory 3 EUR

3. Wieczorek integracyjny 3 EUR

4. Dopłata do pokoju 1 osobowego 450 zł

 

 ROZKŁAD JAZDY

Miasto wyjazdu Miejsce wyjazdu Godzina wyjazdu Dopłata
Gliwice ul.Pionierów 8, zajezdnia PKS (antenka) 04:30 30 zł
Jabłonka parking przy Policji 08:45 -
Jawornik stacja benzynowa BP (dawny Orlen) kierunek na Chyżne 07:30 -
Katowice Dworzec PKS ul.P.Skargi (antenka) 05:00 30 zł
Kraków MDA ul.Bosacka górna płyta stanowiska 14-16 07:00 -
Opole parking obok Dworca PKP (antenka) 03:30 80 zł
Wrocław tymczasowy dworzec POLBUS-PKS (antenka) 02:00 80 zł
Zabornia parking przy Motelu Zabornianka 08:15 -

 

ZŁÓŻ WSTĘPNE ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON

 

Zapraszamy do naszego salonu sprzedaży.
Bezpłatny Parking dla klientów pod biurem.

Osiedle Nowiny
ul. Dabrówki 11 F
44-210 Rybnik
biuro@pewne-wakacje.eu
tel. 32 323 14 33
tel. 517 237 448