, | tagi: sylwester, Serbia, wycieczki objazdowe

30.12-02.01.2018

cena: 1080 zł

SERBIA        

30.12

Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy. Przejazd przez Słowację i Węgry. Przyjazd do Serbii w godzinach wieczornych, zakwaterowanie w hotelu STARI KROVOVI*** w Nowym Sadzie. Obiadokolacja, nocleg.

31.12

Śniadanie. Przejazd do Belgradu i zwiedzanie stolicy Serbii: Novi Beograd, reprezentacyjna dzielnica Dedinje, Muzeum Rewolucji, z bogatą wystawą historycznych treści i miejscem, w którym został pochowany Josip Broz Tito oraz jego żona Jovanka, stadiony Partizana i Crvene Zvezde, hram Svetog Save, Plac Slavija, Parlament, Terazije, Plac Republiki, Muzeum Narodowe, Teatr Narodowy, Plac Studentów, twierdza i park Kalemegdan, deptak ul. Knez Mihajla, Cerkiew Soborna Prawosławna, Pałac Patriarchy, dzielnica Skadarlija. Czas wolny na deptaku.Powrót do hotelu, przygotowanie do zabawy Sylwestrowej. ZABAWA SYLWESTROWA do rana z bogatym menu oraz nieograniczoną ilością napojów alkoholowych i bezalkoholowych produkcji serbskiej oraz muzyką „na żywo” serbskiego zespołu. Nocleg.

01.01

Po późnym śniadaniu zwiedzanie Nowego Sadu: Plac Wolności, Ratusz, Banovina-monumentalny budynek Parlamentu Wojwodiny; spacer deptakiem: ulica Dunavska, oraz Zmaj Jovina. Przejazd do Petrovaradin - najlepiej zachowanej twierdzy na Dunaju z początku XVIII wieku. Następnie przejazd do Karlowic ( Sremski Karlovci ) i zwiedzanie barokowego centrum miasta - Pałac Patriarchy, Cerkiew św. Mikołaja, najstarsze gimnazjum serbskie, fontanna “Cztery Lwy”. Wizyta w winiarni i degustacja znakomitych win wraz z tradycyjnymi przekąskami. Powrot do hotelu w Novi Sad. Uroczysta Noworoczna Kolacja, oraz nieograniczona ilość napojów alkoholowych i bezalkoholowych produkcji serbskiej, ozdobiona muzyką DJ. Nocleg.

02.01

Po śniadaniu przejazd do SUBOTICY i zwiedzanie: Ratusz z początku XX wieku, Synagoga, Centrum historycznego miasta, kościół prawosławny. Powrót do Polski w godzinach wieczornych.

W/w program jest ramowy i może ulec zmianie kolejność zwiedzania w zależności od warunków atmosferycznych i godzin otwarcia zwiedzanych obiektów oraz lokalnych zarządzeń..

Uwagi

 

  1. Wstępy do zwiedzanych obiektów, degustacje i system Tour Guide  płatne obowiązkowo 25 EUR.

  2. Pilot – nie oprowadza po muzeach i wnętrzach zwiedzanych obiektów.

Cena zawiera

Przejazd autokarem , 3 noclegi, 3 śniadania i 1 obiadokolacja w hotelu, Zabawa Sylwestrowa z uroczystą kolacją 31.12.2017, Noworoczna kolacja 01.01.2018 przy muzyce, obsługa pilota, ubezpieczenie podstawowe KL+NNW+choroby przewlekłe+bagaż, turystyczny fundusz gwarancyjny.

 

Rozkład jazdy:

Miasto wyjazdu Miejsce wyjazdu Godzina wyjazdu Dopłata
Gliwice ul.Pionierów 8, zajezdnia PKS (antenka) 04:30 30 zł
Jabłonka parking przy Policji 08:45 -
Jawornik stacja benzynowa BP (dawny Orlen) kierunek na Chyżne 07:30 -
Katowice Dworzec PKS ul.P.Skargi (antenka) 05:00 30 zł
Kraków MDA ul.Bosacka górna płyta stanowiska 14-16 07:00 -
Opole parking obok Dworca PKP (antenka) 03:30 80 zł
Warszawa PKiN parking od ul.Marszałkowskiej (antenka) 02:00 100 zł
Wrocław tymczasowy dworzec POLBUS-PKS (antenka) 02:00 80 zł
Zabornia parking przy Motelu Zabornianka

 

 

ZŁÓŻ WSTĘPNE ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON

 

Zapraszamy do naszego salonu sprzedaży.
Bezpłatny Parking dla klientów pod biurem.

Osiedle Nowiny
ul. Dabrówki 11 F
44-210 Rybnik
biuro@pewne-wakacje.eu
tel. 32 323 14 33
tel. 517 237 448