, | tagi: Węgry, wycieczka objazdowa

 

 termin: 25.11-26.11.2017

Cena: 150 PLN+ 70 Euro

 

 

 

Opis oferty

 

Sobota (25.11)

Wyjazd z Krakowa, godz. 7, z Dworca Autobusowego (MDA) ul. Bosacka,. Przejazd przez Słowację (dla chętnych posiłek w cenie ok. 1-5 €). Przyjazd na Węgry, kąpiel w basenach termalnych. Przejazd na kolacja ANDRZEJKOWĄ przy muzyce cygańskiej i winie w Csardzie w Dolinie Pięknej Pani w EGERZE. Przejazd do hotelu na nocleg.

Niedziela (26.11)

Po śniadaniu krótkie zwiedzanie EGERU, kąpiel w basenach termalnych, degustacja i zakup wina. Wyjazd w drogę powrotną, na Słowacji przerwa na posiłek (w cenie ok. 1-5 €). Przyjazd do Krakowa w godz. wieczornych.W/w program jest ramowy i może ulec zmianie kolejność zwiedzania w zależności od warunków atmosferycznych i godzin otwarcia zwiedzanych obiektów , oraz lokalnych zarządzeń.

Cena zawiera

 przejazd autokarem, nocleg, śniadanie, kolacje przy muzyce cygańskiej, ubezpieczenie rozszerzone KL + NNW + choroby przewlekłe + bagaż, opłatę na TFG, opiekę pilota-przewodnika.

Cena nie zawiera

 kąpiel w basenach termalnych ok. 15 €, wstęp do muzeum marcepana 3 €.

Dodatkowe informacje

Do poruszania się po krajach należących do strefy Schengen potrzebny jest dokument podróży - dowód osobisty lub paszport. Prosimy pamiętać o paszporcie dla dzieci.

 

ZŁÓŻ WSTĘPNE ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON

 

Zapraszamy do naszego salonu sprzedaży.
Bezpłatny Parking dla klientów pod biurem.

Osiedle Nowiny
ul. Dabrówki 11 F
44-210 Rybnik
biuro@pewne-wakacje.eu
tel. 32 323 14 33
tel. 517 237 448