, | tagi: Bośnia i Hercegovina, Neum, Dalmacja,

Bośnia i Hercegowina
Neum
Hotel Sunce *** - dojazd własny
Tanie i komfortowe zakwaterowanie na adriatyckim wybrzeżu

basen, klimatyzacja, smaczne wyżywienie w formie bufetu

Położenie

Wyremontowany hotel znajduje się w centrum miejscowości Neum na terenie Bośni i Hercegowiny. Neum znajduje się 65 km od Dubrownika, 60 km od Medugorje, 77 km od Mostaru i 90 km od wyspy Korcula, co czyni go wymarzonym miejscem wypadowym do największych atrakcji Bałkanów. Atutem Neum jest również bliskość portu lotniczego w Dubrowniku - transfer z lotniska do hotelu trwa ok. 1,5 godz. W pobliżu hotelu znajdują się liczne sklepiki, restauracje i kawiarnie.

OPIS MIEJSCOWOŚCI

NEUM usytuowane jest 60 km od chorwackiego Dubrownika, ok. 70 km od Mostaru. Oddziela ono północną część kontynentalnej Chorwacji od południowej i położone jest na odcinku wybrzeża dalmatyńskiego pomiędzy chorwackimi miejscowościami i podobnie jak one Neum wkomponowane jest w malowniczy, górzysty krajobraz. To jedno z miejsc, gdzie występuje największa ilość słonecznych dni w roku. W samym mieście znajduje się wiele niedrogich sklepów (strefa wolnocłowa), uroczych tawern czy barów, w których serwuje się doskonałą bałkańską kuchnię. Neum słynie także z czystych kamienisto - żwirkowych plaży, przy których znajdują się wielkie luksusowe hotele jak i prywatne apartamenty czy rodzinne pensjonaty. Warto jednak zatrzymać się tu na dłużej. Największą zaletą Neum jest wysoki standard hoteli przy stosunkowo niskich cenach.

Plaża

Hotel położony jest 30 m od żwirowej plaży z łagodnym zejściem do morza.

Informacje o obiekcie

Hotel dysponuje 400 łóżkami w pokojach jedno i dwuosobowych oraz apartamentach. Wszystkie pokoje zostały nowocześnie wyposażone w SAT-TV, suszarkę do włosów, telefon i Wi-Fi. Wszystkie pomieszczenia w hotelu są klimatyzowane.
Goście mają do dyspozycji konobę "Dionis", tawernę "Luna", restaurację, pub, cukiernię, bar pizzerię, nowoczesną recepcję z barem, sklepik z pamiątkami, modne butiki, 4 nowoczesne sale kongresowe o pojemności od 30 do 300 miejsc siedzących. Hotel posiada własny parking na 200 miejsc i garaż na 50 miejsc.

Sport

Stół do tenisa stołowego, boisko do gry w boule, boisko do siatkówki plażowej, kącik dziecięcy, bilard oraz sporty wodne na plaży.

DODATKOWE informacje

Możliwość rezerwacji w każdy dzień tygodnia, pokoju jednoosobowego, wykupienia pełnego wyżywienia.

Wyżywienie

Śniadania i obiadokolacje w formie bufetu.

LOJALNY KLIENT

5% zniżki dla klientów, którzy korzystali już z oferty biura PEWNE WAKACJE

SPECJALNA OFERTA

10% zniżki przy rezerwacji i wpłacie całości do 31.03.2017

WCZESNA REZERWACJA

10% zniżki przy rezerwacji i wpłacie 30% zaliczki do 31.12.2017

7% zniżki przy rezerwacji i wpłacie 30% zaliczki do 31.01.2018

5% zniżki przy rezerwacji i wpłacie 30% zaliczki do 31.03.2018

Zniżki SPECJALNA OFERTA oraz LOJALNY KLIENT mogą łączyć się ze zniżkami WCZESNA REZERWACJA