, | tagi: Grecja, autokar, 2017, weekend majowy

STUDENCIE!! Wybierz się z nami na majówkę do Grecji!!

Riwiera Olimpijska - Kokkino Nero

  

CENA 769 zł/os.

TERMIN: 28.04-06.05.2017

 

 

Opis
 
Program ramowy:
1 dzień (piątek, 28.04)
Wyjazd z Poznania w godzinach porannych. Przejazd przez Czechy, Słowację, Węgry.
2 dzień (sobota, 29.04)
Przejazd przez Serbię, Macedonię i Grecję. Przyjazd na miejsce w godzinach popołudniowych. Zakwaterowanie, zebranie organizacyjne oraz zapisy na wycieczki fakultatywne.
 3 dzień – 7 dzień (niedziela – czwartek, 30.04 - 04.05)
Wypoczynek i szalona zabawa w Kokkino Nero! Plażing/smażing/chillout. Realizacja wycieczek fakulatatywnych.
 8 dzień (piątek, 05.05)
Wykwaterowanie około godziny 10:00, czas wolny. Wyjazd do Polski w godzinach popołudniowych.
 9 dzień (sobota, 06.05)
Przejazd przez Macedonię, Serbię, Węgry, Słowację i Czechy. Przekroczenie granicy Polski w okolicach północy. Przyjazd do Poznania w godzinach nocnych.

Zakwaterowanie
Studio***- uczestnicy studenckich wakacji w Kokkino Nero zakwaterowani zostaną w pokojach 2-osobowych z łazienką i kuchnią wyposażoną w zestaw „marzenie każdego studenta“: lodówkę, kuchenkę elektryczną, garnki, naczynia i sztućce. W studio jest również pościel. We własnym zakresie należy wyposażyć się w ręczniki i środki do higieny i czystości. Odległość do pięknej, bezpłatnej plaży to ok. 300 metrów. 

Wyżywienie
 
Wyżywienie:
Istnieje możliwość wykupinia wyżywienia All inclusive lub HB.
All inclusive to koszt 15 EUR/dzień/os. Śniadania, lunch w formie bufetu, obiadokolacje serwowane. Napoje lokalne w nieograniczonej ilości: kawa, herbata oraz napoje alkoholowe tj. piwo, ouzo, wódka, gin, brandy, tsipouro serwowane są w godzinach 10:00-22:00. Restauracja Aqua Rossa, w której podawane są posiłki znajduje się przy samej plaży.
Opcja HB to koszt 9 EUR/dzień/os. Śniadania w formie bufetu, obiadokolacje serwowane, napoje do posiłków dodatkowo płatne.
 

Transport
transport autokarem trwa około 25 godzin od momentu przekroczenia granicy polskiej,
przejazd przez Czechy, Słowację, Węgry, Serbię i Macedonię,
przyjazd do Kokkino Nero  w godzinach popołudniowych,
wyjazd do Polski w godzinach popołudniowych,

 Wymagane dokumenty
PAMIĘTAJ o zabraniu ze sobą WAŻNEGO DOWODU OSOBISTEGO bądź PASZPORTU. Bez jednego z tych dokumentów nie będziesz mógł pojechać…. A przecież nie może Cię zabraknąć!

Wycieczki fakultatywne
UWAGA:
podane ceny są orientacyjne i nie obejmują opłat za bilety wstępu
wycieczki odbywają się przy określonej liczbie osób
wszystkie wycieczki organizowane są przez greckich kontrahentów Funclub'u

Ateny - wycieczka do Aten pozwala odkryć starożytną część Grecji. W programie zwiedzania: port Pireus, stadion Kalimarmaro (miejsce pierwszych Igrzysk Olimpijskich), Pałac Prezydencki, Park Zapion, słupy świątyni Zeusa, Łuk Hadriana, Aeropag, z którego podziwiać można Ateny oraz Akropol. W trakcie wycieczki przespacerujemy się po starożytnej Agorze greckiej i rzymskiej, gdzie dawniej odbywały się targi, oraz po najstarszej dzielnicy Plaka. Odwiedzimy również Parlament, gdzie znajduje się słynny Pomnik Nieznanego Żołnierza. Na koniec zobaczymy uroczystą zmianę warty. W drodze powrotnej zatrzymamy się w Termopilach przy pomniku Leonidasa.
Cena: 45 euro/osobę

Meteory - klasztory w Meteorach są najpopularniejszym miejscem ascezy i modlitwy w Grecji. Jak głosi legenda, mnich Atanazy wzbił się na skrzydłach białego orła by zbudować pierwszy monastyr. Dzis po wielu wiekach możemy podziwiać rezultat ciężkiej pracy mnichów, niesamowity efekt działań przyrody i moc wiary. Nad niewielką miejscowością Kalambaka, pomiędzy monumentalnymi skałami znajduje się sześć z 21 zbudowanych klasztorów. Zapierające dech widoki, monumentalna potęga natury gwarantują niezapomniane przeżycia.
Cena: 35 euro/osobę

Skiathos - jednodniowy rejs po zatoce Pagestyckiej i otwartym morzu Egejskim. Będą Państwo mieli okazję zobaczyć półwysep Pilion oraz wspaniałą wyspę Skiathos. Podczas rejsu chętni będą mogli wykąpać się w krystalicznych wodach przy jednej z najpiękniejszych plaż Europy- Kukunaries. Odwiedzimy stolicę wyspy- miasteczko Skiathos, które ujmuje swoimi barwami. Śnieżnobiałe budynki z niebieskimi okiennicami i czerwonymi dachami, różnobarwne bugamwille i kwiaty oraz turkusowe morze tworzą niezapomniany klimat. W drodze powrotnej Kapitan statku dla dopełnienia wrażeń zaprosi do wspólnej zabawy na Metaxa Party.
Cena: 45 euro/osobę
Wieczór Grecki – wspaniała atmosfera w greckim stylu przy rytmach Greka Zorby zachwyci Państwa z pewnością. Jedzenie, muzyka buzuki oraz wytrawne wino Recina pozostawią niezapomniane wrażenia z pobytu w Grecji. Grupa folklorystyczna w regionalnych strojach zaprosi Państwa do wspaniałej zabawy przy muzyce granej na żywo, a cały wieczór na długo pozostanie w Państwa pamięci.
Cena: 25 euro/osobę

Usługi dodatkowe płatne
wycieczki fakultatywne,
ubezpieczenie KR: 3-4% wartości imprezy,
Kup Sobie Spokój: 80 PLN/os. (daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę “Kup sobie spokój” nie podlega zwrotowi.)

Cena zawiera
W cenie zapewniamy:
7-dniową zabawę,
6 noclegów w 2-osobowym apartamencie typu studio z aneksem kuchennym,
przejazd tam i z powrotem komfortowym autokarem (wc, dvd, barek, klimatyzacja),
ubezpieczenie KL/NNW,
opiekę rezydenta,
niesamowity grecki klimat w studenckiej cenie.

Cena nie zawiera
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny: 10 PLN/os.

ZŁÓŻ WSTĘPNE ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON

Zapraszamy do naszego salonu sprzedaży.
Bezpłatny Parking dla klientów pod biurem.

Osiedle Nowiny
ul. Dabrówki 11 F
44-210 Rybnik
biuro@pewne-wakacje.eu
tel. 32 323 14 33
tel. 517 237 448