, | tagi: Lato 2017, Włochy 2017, Włochy, wycieczki objazdowe

FIRST MINUTE 2017!

-400 zł. przy rezerwacji do 31.12.2016


zwiedzanie + wycieczka


WŁOCHY PÓŁNOCNE

Padwa, Werona, Piza, Siena, Rzym,
Watykan, Asyż, Riwiera Adriatycka, Wenecja


24.06 - 02.07.2017


22.07 - 30.07.2017


09.09 - 17.09.2017

 

Cena: 1699 zł

 

Ramowy program wyjazdu

Dzień 1 - Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy. Przejazd przez Czechy, nocny przejazd przez Austrię.
Dzień 2 - Przyjazd do Włoch w godzinach rannych. Przejazd do PADWY, wizyta w bazylice św. Antoniego, gdzie znajduje się grobowiec patrona miasta i jego relikwie, spacer przez Valle dello Prato. Przejazd do WERONY, zwiedzanie miasta słynnych kochanków, min. dziedziniec domu Julii z najsłynniejszym balkonem świata, spacer przez centrum historyczne Werony - place Erbe i Signori oraz Arena - rzymski amfiteatr. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.
Dzień 3 - Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, przejazd do PIZY, zwiedzanie Placu Cudów - Krzywa Wieża, Katedra, Baptysterium, czas wolny. Wyjazd do SIENY - legendarnego miasta założonego przez Remusa, była siedziba Biskupów - miasto wpisane w 1993 roku na listę światowego dziedzictwa kulturalnego UNESCO, zwiedzanie Katedry Sieneńskiej, Baptysterium, zabytki wokół Placu Campo. Przejazd w okolice Rzymu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
Dzień 4 - Po śniadaniu przejazd do RZYMU, zwiedzanie Rzymu starożytnego, min. Colosseum, Łuk Konstantyna, Forum Romanum, Forum Augusta, Froum Trajana, Forum Cezara, Kapitol, Plac Wenecki, Ołtarz Ojczyzny, następnie zwiedzanie rzymskich placów - Campo dei Fiori oraz Piazza Navona ze słynną fontanną Czterech Rzek. Spacer do Zamku Anioła a następnie Via della Conciliazione do Watykanu. Wizyta w Stolicy Apostolskiej. Odwiedzenie grobu Jana Pawła II i zwiedzanie bazyliki św. Piotra. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.
Dzień 5 - Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, przejazd do ASYŻU, wizyta w bazylice św. Franciszka. Zwiedzanie kościóła górnego ze słynnymi freskami Giotta oraz kościoła dolnego wraz z kryptą świętego. Spacer średniowiecznymi uliczkami miasta przez Rynek Miejski z fontanną i antyczną świątynią Minerwy oraz domem rodzinnym św. Franciszka. Czas wolny. Przejazd do hotelu na obiadokolację i nocleg.
Dzień 6-7 - Śniadania i obiadokolacje. Czas poświęcony na plażowanie i wypoczynek w hotelu *** na RIWIERZE ADRIATYCKIEJ. Możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych, min. San Marino (23 EUR), Rawenna (28 EUR), rejs do Delfinarium (30 EUR). Podane ceny są orientacyjne, wycieczki organizowane są przy min. 20 uczestnikach.
Dzień 8 - Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Chioggi - rejs turystycznym stateczkiem po lagunach WENECJI. Spacer historycznymi dzielnicami Wenecji - plac św. Marka, bazylika św. Marka, Campanilla, Wieża Zegarowa, Pałac Dożów, Most Westchnień, Most Rialto. Powrót barką na parking. Przejazd przez Włochy, Austrię.
Dzień 9 - Przejazd przez Czech. Przyjazd do Polski - Katowic ok. 14.00, pozostałe miasta wg rozkładu jazdy.

 

Cena zawiera

- przejazd komfortowym autokarem (WC, video, cafe bar, klimatyzacja),
- 3 noclegi w hotelu **/*** w okolicach Werony i Rzymu,
- 3 noclegi w hotelu *** na Riwierze Adriatyckiej (pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami),
- 6 śniadań wzmocnionych, 6 obiadokolacji (serwowane, dwudaniowe z deserem),
- ubezpieczenie SIGNAL IDUNA (KL 10 000 EUR, NW 7 000 PLN, bagaż 800 PLN),
- opiekę licencjonowanego pilota.

Cena nie Zawiera

- usług lokalnych przewodników, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, biletów komunikacji miejskiej, opłat wjazdowych (orientacyjny koszt uczestnictwa w całym programie ok. 85 EUR/ os.),
- opłat za serwis plażowy - leżaki parasole - ok. 8-12 EUR/ komplet/ dzień,
- wycieczek fakultatywnych podczas wypoczynku w hotelu,
- napoi do obiadokolacji,
- dopłat do połączeń antenowych,
- dopłaty do pokoju 1 os. - 490 PLN.
W hotelach może być pobierana opłata za taksę klimatyczną ok. 1,00 - 1,50 EUR/ os./ dzień (płatne na miejscu w hotelu).

 

ZŁÓŻ WSTĘPNE ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON

Zapraszamy do naszego salonu sprzedaży.
Bezpłatny Parking dla klientów pod biurem.

Osiedle Nowiny
ul. Dabrówki 11 F
44-210 Rybnik
biuro@pewne-wakacje.eu
tel. 32 323 14 33
tel. 517 237 448