, | tagi: Karnawał 2017, Wenecja, Włochy, karnawał

KARNAWAŁ W WENECJI!


Fascynującą wycieczka do stolicy karnawału Wenecji, zwanej europejskim Rio de Janeiro. W trakcie trwania karnawału ulice miasta wypełniają artyści,  muzyka i kuglarze. Niesamowity efekt potęgują kolorowe maski i barwne przebrania.Karnawał w Wenecji ma bardzo długa historię. która sięga nawet XI wieku. Maski i przebrania umożliwiały wtedy swobodę zachowania i pozwalały zatrzeć różnice miedzy grupami społecznymi.Po zajęciu miasta przez Napoleona w 1797 r. święto nie było obchodzone przez prawie 200 lat.Obecnie karnawał wenecki znów gromadzi tysiące mieszkańców i turystów z całego świata ze starannie przygotowanymi kostiumami, w których paradują na Piazza San Marco. Karnawał w Wenecji to szampańska zabawa, na której nie może Cię zabraknąć.

 

 

 

 


Program ramowy:
Piątek:
Wyjazd z Polski w godzinach popołudniowych. Nocny przejazd do Włoch.
Sobota:
Poranny przyjazd do Wenecji. Zwiedzania miasta, w programie m.in: rejs tramwajem wodnym po kanałach Wenecji, Plac Św. Marka, Most Rialto, Most Westchnień, Canale Grande. Po zakończeniu zwiedzania czas wolny w Wenecji w trakcie którego będzie można wziąć udział w licznych pokazach artystycznych związanych z odbywającym się w mieście karnawałem. Wyjazd w drogę powrotną w godzinach wieczornych.
Niedziela:
Przyjazd do poszczególnych miast w Polsce.

Usługi dodatkowe płatne
Kup Sobie Spokój: 40 pln/os., daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę “Kup sobie spokój” nie podlega zwrotowi
rezerwacja miejsc w autokarze: 10 pln/os.

Cena zawiera
przejazd autokarem klasy LUX (klimatyzacja, DVD, WC, barek)
zwiedzanie wg programu  
opiekę pilota 

Cena nie zawiera
ubezpieczenie KL, NNW - 10 zł/os.
opłaty lokalne m.in. przewodnik, tramwaj wodny, check point (płatne w autokarze) - 40 euro/os. (opłata nie podlega zwrotowi)

 

 

10.02-12.02.2017  i  17.02-19.02.2017

CENA ZA OSOBĘ

259 ZŁ

 

24.02-26.02.2017

CENA ZA OSOBĘ

309 ZŁ

 


 

 

 WYJAZD :

M.IN.  ŻORY, GLIWICE, KATOWICE, TYCHY, CIESZYN

 

 

ZŁÓŻ WSTĘPNE ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON

 

Zapraszamy do naszego salonu sprzedaży.
Bezpłatny Parking dla klientów pod biurem.

Osiedle Nowiny
ul. Dabrówki 11 F
44-210 Rybnik
biuro@pewne-wakacje.pl
tel. 32 323 14 33
tel. 517 237448