, | tagi: Grecja, autokar

 

G R E C J A - Paralia


HIT LATA 2016


hotel YAKINTHOS *** 
wyżywienie HB w formie BUFETU
pokoje z aneksem kuchennym
klimatyzacja W CENIE

 


MIEJSCOWOŚĆ
Paralia - do niedawna wioska rybacka, dziś kurort - miasteczko typowo turystyczne, którego atutem jest długa, złocista plaża uhonorowana niebieską flagą (Blue Flag) przyznawaną najpiękniejszym plażom na świecie. Atrakcyjna lokalizacja daje możliwość odwiedzenia wielu ciekawych miejsc, jest dobrą bazą wypadową do zwiedzania kontynentalnej części kraju jak i półwyspu Chalcydyckiego. Urokliwy port rybacki, pełen kolorowych łódek i jachtów, mola usypane z kamieni - zapewniają niezapomniane widoki. W pogodne dni można podziwiać górę Olimp. W sezonie miejsce tłoczne i gwarne. Paralia nocą tętni życiem - dyskoteki, puby, beach bary, kluby karaoke czynne są do samego rana. Nowoczesne centra handlowe, sklepy oferujące odzież skórzaną i futra, a obok nich klimatyczne sklepiki z pamiątkami czekają na turystów. Ci, którzy chcieliby poznać grecką kuchnię bliżej powinni się wybrać na miejscowy bazar, gdzie można kupić świeżo złowione ryby, owoce i różnego rodzaju wina. Piaski Paralii i Olimpic Beach połączone są ścieżką rowerową i deptakiem.

RAMOWY PROGRAM WYJAZDU
Dzień 1 - Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy, przejazd przez Słowację, Węgry, Serbię.
Dzień 2 - Przejazd do hotelu w godzinach przedpołudniowych, złożenie bagaży, czas wolny na pierwsze kąpiele morskie i słoneczne, zakwaterowanie ok. godz. 15.00, obiadokolacja i nocleg.
Dzień 3 - 10 - Wypoczynek, plażowanie, kąpiele morskie, możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych proponowanych przez rezydenta.
Dzień 11 - Po śniadaniu wykwaterowanie z pokoi, złożenie bagażu, czas wolny na pożegnanie z greckim słońcem. Ok. godz. 18.00 wyjazd w kierunku Polski.
Dzień 12 - Przejazd przez Serbię, Węgry i Słowację, przejazd do Polski w godzinach nocnych. Przyjazd do Katowic ok. godz. 21.00.

ZAKWATEROWANIE
Hotel YAKINTHOS *** położony jest w nowej części Paralii, w spokojnej okolicy. Znajduje się w odległości ok. 200 m od piaszczystej plaży, z łagodnym zejściem do morza (leżaki i parasole na plaży dodatkowo płatne).
Hotel posiada restaurację na parterze, recepcję, bar, windę; otoczony jest niewielkim ogrodem; w hotelu dostępny jest bezpłatnie Internet Wi-Fi.

POKOJE
2, 3 osobowe z łazienką (toaleta, prysznic), aneksem kuchennym (wyposażonym w małą lodówkę i podstawowe naczynia kuchenne - środki czystości we własnym zakresie), balkonem, indywidualną klimatyzacją (w cenie) oraz TV z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej.

WYŻYWIENIE
śniadania i obiadokolacje z deserem. Posiłki serwowane są w formie bufetu. Do obiadokolacji podawana jest woda stołowa. Pozostałe napoje typu fanta, cola, piwo - dodatkowo płatne.

SPORT IROZRYWKA
w bliskiej odległości od hotelu znajdują się korty tenisowe, boisko do piłki nożnej i siatkówki, plac zabaw dla dzieci, sporty wodne na plaży (za dodatkową opłatą).

CENA ZAWIERA
- przejazd komfortowym autokarem (barek, TV, toaleta, klimatyzacja),
- 9 noclegów,
- wyżywienie 2 x dziennie (śniadania i obiadokolacje w formie bufetu + woda stołowa),
- opłatę za klimatyzację w pokoju,
- ubezpieczenie (NW, KL, bagaż),
- opiekę rezydenta na miejscu,
- opiekę pilota na czas podróży.

OBOWIĄZKOWA OPŁATA STAŁA
OBOWIĄZKOWA OPŁATA ADMINISTRACYJNA - 55 EUR/ os. - płatna na miejscu w hotelu po przyjeździe u rezydenta.
Opłata nie jest pobierana od dzieci w wieku 0 - 4 lat.

CENA NIE ZAWIERA
- napoi do kolacji (cola, fanta, piwo - płatne dodatkowo),
- wycieczek fakultatywnych,
- opłaty za serwis plażowy,
- opłat za połączenia antenowe.

INFORMACJE DODATKOWE
- opłata stała - dzieci (0 - 4 lat) bez świadczeń - 450 PLN,
- zniżka dla dziecka 4 - 12 lat jako 3. os. w pokoju - 250 PLN,
- zniżka dla os. pow. 12 lat jako 3. os. w pokoju - 150 PLN,
- dopłata do pok. 1 os. - 650 PLN.

UUWAGI
Dziecko 0 - 4 lat (bez świadczeń) zakwaterowane jest w pok. 2 os. z 2 osób dorosłych bez własnego miejsca do spania.
Połączenia antenowe (Częstochowa, Gliwice, Opole, Piotrków, Warszawa, Wrocław) realizowane sa przy min. 8 osobach - do potwierdzenia !
Połączenia antenowe, w zależności od ilości osób, mogą być realizowane autokarami o niższym standardzie, mikrobusami, samochodami osobowymi, transportem publicznym lub autokarami rejsowymi.

 

PRZYKŁADOWE TERMINY/CENA ZA OSOBĘ

ZŁÓŻ WSTĘPNE ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON

 

Zapraszamy do naszego salonu sprzedaży.
Bezpłatny Parking dla klientów pod biurem.

Osiedle Nowiny
ul. Dabrówki 11 F
44-210 Rybnik
biuro@pewne-wakacje.pl
tel. 32 323 14 33
tel. 517 237448