,

Witamy na naszym blogu :)

Lata pracy przy sprzedaży ofert turystycznych nauczyły nas, że nie da się przekazać klientowi wszystkiego czego chciałby się dowiedzieć, w krótkiej rozmowie telefonicznej lub w mailu. Planowanie wakacyjnego wyjazdu rozpoczyna się zwykle wiele miesięcy wcześniej, przekopując czeluście internetu i analizując oferty różnych biur podróży. Aby ułatwić Państwu decyzję, w naszym blogu będziemy prezentować różne ciekawe miejsca i obiekty, które są również dostępne w naszej ofercie, a także będziemy zamieszczać tu informacje o różnych atrakcyjnych ofertach dostępnych w danym momencie. Zdecydowana większość naszej oferty jest wynikiem naszej bezpośredniej współpracy z właścicielami poszczególnych obiektów, dzieki czemu dokładnie wiemy co sprzedajemy, jak również możemy dzięki temu zaoferować bardzo atrakcyjne ceny.

Naszą specjalizacją jest sprzedaż noclegów w CHORWACJI, BOŚNI I HERCEGOWINIE, a także w CZARNOGÓRZE, ALBANII, RUMUNI, BUŁGARII, na SARDYNII oraz we WŁOSZECH i AUSTRII (zarówno oferta letnia jak i zimowa).

Oprócz oferty własnej prowadzimy również sprzedaż biletów autokarowych w dowolne miejsce Europy, Ubezpieczenia Turystyczne firmy Signal Iduna, oferty pobytowe i objazdowe autokarem, a także oferty lotnicze pobytowe i objazdowe renomowanych firm, m.in. Gecos Holiday, 7islands, Sunshine Holiday, Best Reisen Group, Sumada Travel, Tęcza, Marco, Rego-Bis, Iw-Travel, Top.Turystyka.

Dokładniejsze informacje można uzyskać u nas telefonicznie lub mailowo:
telefon: +48 32 323 14 33
e-mail: biuro@pewne-wakacje.eu

W niedługim czasie na naszej stronie www.pewne-wakacje.eu pojawi się wyszukiwarka ofert, gdzie będziemy na bieżąco uzupełniać obiekty dostępne u nas.

Zapraszamy do częstych odwiedzin naszego bloga.

Pozdrawiamy
Zespół PEWNE WAKACJE